Włącz Automatyczne oszczędzanie
w Koncie Jakie Chcę i zyskuj więcej

2,70% w promocji na Koncie systematycznym

Regulamin promocji

Dopasuj konto do swoich potrzeb

Wybieraj usługi, których w danej chwili potrzebujesz i ciesz się kontem dopasowanym do siebie. Możesz też zmienić swój wybór – to Ty decydujesz.

W skrócie

Konto Jakie Chcę
0zł

za prowadzenie
konta

Karta Dopasowana
0zł

za wypłaty
w bankomatach
sieci Santander Bank Polska

usługi bankowości
elektronicznej
Santander online
0zł

za przelewy
internetowe ELIXIR,
Express ELIXIR,
BlueCash

A Ty czego
chcesz?

Chcę wygodnie wypłacać gotówkę w kraju

Przyjaciele mówią, że cały czas gdzieś mnie nosi i nie sposób za mną nadążyć. Nareszcie mam konto i kartę, które dotrzymują mi kroku.

Pod moim domem mam bankomat Santander Bank Polska. Wypłacam w nim bez opłat… ale bądźmy szczerzy – w domu to ja bywam raczej gościem.

By swobodnie korzystać z bankomatów w trakcie podróży po kraju, wybrałem pakiet nieograniczonych wypłat za 7 zł miesięcznie.

Chcę płacić niższe rachunki

Od dziecka miałem głowę do rachunków, więc w naszym domu rachunki są na mojej głowie. Opłacam je z Konta Jakie Chcę i co miesiąc otrzymuję zwroty.

Wystarczyło, że raz zgłosiłem w banku swoje faktury za prąd, gaz, Internet, telefon i TV.

Teraz co miesiąc na moje konto wraca 1% wartości opłaconych z konta rachunków. To nawet 25 zł miesięcznie!

Chcę skuteczniej oszczędzać

Od dawna chciałem zacząć oszczędzać, ale nigdy mi nie wychodziło. Wreszcie znalazłem dobrą motywację, taką moją wędkę.

Wybrałem automatyczne oszczędzanie i dzięki stałej kwocie regularnie wpływającej na Konto systematyczne będę mógł cieszyć się wyższym oprocentowaniem.

Nareszcie kupię drugą wędkę i zacznę zabierać syna na ryby… a w razie nagłej potrzeby wypłacę oszczędności bez utraty odsetek.

Chcę taniej podróżować

Żeby dużo podróżować, trzeba podróżować z głową. Gdy ograniczam niepotrzebne wydatki, mam więcej środków na kolejne wyjazdy.

Za granicą pomaga mi karta kredytowa World Mastercard®. Płacę nią bez opłaty za przewalutowanie i korzystam z darmowego ubezpieczenia podróżnego.

A kiedy planuję dłuższy wyjazd, kupuję waluty po dobrym kursie w Kantorze Santander i zabieram ze sobą kartę do konta walutowego.

Chcę kupować jeszcze korzystniej

Znajomi się śmieją, że na drugie powinnam mieć Okazja. Uwielbiam wyprzedaże i obniżki cen, żadna promocja nie ujdzie mojej uwadze.

Ale okazje to nie wszystko. Z moją Kartą kredytową 1|2|3 dodatkowo dostaję zwroty za zakupy w całej Polsce – 1% za zakupy spożywcze, 2% na stacjach benzynowych i 3% w restauracjach.

Rocznie to nawet 760 zł! A gdy czasem poniesie mnie na zakupach, mogę spłacić kartę później.

Chcę tanio wypłacać gotówkę za granicą

Na wakacje czekam cały rok. Kiedy wreszcie na nie jadę, chcę całkowicie odpocząć i zupełnie niczym się nie przejmować.

W miejscach, które zwiedzam wolę szukać zabytków, urokliwych miejsc i ciekawych restauracji… a nie bankomatów, z których najkorzystniej wypłacę gotówkę.

Dlatego włączam pakiet wielowalutowy za 9 zł i przez cały miesiąc wypłacam gotówkę z konta tyle razy, ile potrzebuję. Niczym nie musze się przejmować.

Chcę dopasowanej karty

Gdy robię codzienne zakupy, częściej korzystam z karty niż gotówki. Dlatego nie przejmuję się opłatą 5 zł miesięcznie. Już dzięki 5 płatnościom w miesiącu, kartę mam za 0 zł.

Mogę też zdecydować się na stałą opłatę 3 zł miesięcznie i niczym się nie przejmować. Ustawiam raz, ale zawsze mogę zmienić zdanie.

Nie mam konta Mam już konto

Masz już konto w Santander Bank Polska?
Zobacz, jak zamienić je na Konto Jakie Chcę
w Santander internet.

Skorzystaj z naszej pomocy
by stworzyć Konto Jakie Chcę