Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Uczelnia:

Logo UKSW
UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła nazwę Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kształcąc ponad 16 000 studentów i doktorantów na 35 kierunkach studiów, posiada 13 uprawnień do nadawania stopnia doktora oraz 9 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego.
 

Nasz zespół:

Rafał Denga
Rafał Denga, menedżer Placówki Santander Universidades - Związany z bankowością detaliczną od ponad 5 lat, absolwent programu Banku Zachodniego WBK - Liderzy Przyszłości.
Kontakt:
tel. kom.:+48 605 552 359
e-mail:Rafal.Denga@bzwbk.pl
 

Opis naszej działalności:

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego to jedna z uczelni o najdłuższym stażu współpracy z Santander Universidades w Polsce. Do chwili obecnej, wraz z UKSW, udało się nam zrealizować wiele cennych projektów badawczych oraz wdrożyć innowacyjne rozwiązania technologiczne np. Elektroniczne Legitymacje Studenckie z funkcją płatniczą. Kolejnym wspólnie podjętym przedsięwzięciem stała się Stref Santander Universidades na terenie kampusu przy ulicy Wóyckiego 1/3. Od listopada 2015, nasza placówka znajduje się na parterze budynku 23.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!