Infolinia: 1 9999
 

Locum Comfort

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

 • Dopasuj zakres ochrony nieruchomości i ruchomości do Twoich potrzeb
 • Skorzystaj z dodatkowego ubezpieczenia OC w życiu prywatnym
 • Oferujemy pomoc Home Assistance
 • Kup ubezpieczenie w Santander internet polisę otrzymasz bez wychodzenia z domu.
 

Składnie wniosku

Jeśli chcesz ubezpieczyć odpowiedzialność cywilną posiadacza samochodu bądź samochód na wypadek zniszczenia lub kradzieży albo kierowcę i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków, to kliknij przycisk „Dalej”.

 

Informujemy, że po kliknięciu przycisku „Dalej” zostaniesz przeniesiony do usługi świadczonej przez Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. Usługa pozwala na zakup ubezpieczeń w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group, która świadczy ochronę ubezpieczeniową oraz jest administratorem danych osobowych. Santander Bank Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym Towarzystwa.

 

Zamknij Dalej

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie samochodu

 • Uzyskaj zniżki na OC za bezwypadkową historię – sprawdzamy tylko ostatnie 10 lat
 • Oferujemy świadczenia dodatkowe w ramach ubezpieczenia AC, NNW oraz Assistance SOS
 • Ubezpieczenie szyb w cenie polisy AC!
 • Kup polisę szybko i wygodnie, dzięki Santander mobile – skanuj kod z dowodu rejestracyjnego i zobacz ofertę przygotowaną dla Ciebie
 

Na Podróż

Ubezpieczenie turystyczne

 • Jeśli zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi za granicą, możemy pokryć lub zwrócić koszty leczenia
 • Pomoc assistance dostępna 24 h/dobę podczas podróży zagranicznej
 • Wybierz dodatkowo: OC, NNW, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie sprzętu sportowego
 • Podróżujesz z rodziną? Zyskaj zniżki: 50% dla dziecka, 20% dla innego członka rodziny
 • Jeżeli wybierasz się w podróż zagraniczną i potrzebujesz ochrony ubezpieczeniowej wybierz ubezpieczenie Na Podróż
 

Onkopolisa

Ubezpieczenie na wypadek choroby nowotworowej

 • Wypłata świadczenia:
  • Do 100% sumy ubezpieczenia w sytuacji rozpoznania nowotworu złośliwego
  • 20% sumy ubezpieczenia w sytuacji rozpoznania nowotworu in situ
 • Świadczenie finansowe dla bliskich w razie Twojej śmierci
 • Zapewniamy pomoc medyczną profilaktyczną oraz onkologiczną
 

Opiekun Rodziny

Ubezpieczenie dla rodziny

 • Zabezpiecz finansowo rodzinę na wypadek Twojej śmierci
 • Otrzymasz świadczenie finansowe w razie całkowitej niezdolności do pracy
 • Zapewniamy minimum formalności
 

Dla Bliskich

Ubezpieczenie dla rodziny na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

 • Zapewnij wsparcie finansowe bliskim w przypadku Twojej śmierci
 • Zabezpiecz się finansowo na wypadek śmierci Twojego małżonka
 • Wybierz sumę ubezpieczenia: 100 000 zł albo 200 000 zł
 

Plan B

Ubezpieczenie od niezdolności do pracy lub jej utraty

 • Ubezpiecz się na wypadek utraty pracy
 • Możesz otrzymać pomoc finansową w razie niezdolności do pracy z powodu wypadku
 • Oferujemy wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu
 • Dodatkowo: pakiet Assistance, który może pomóc w znalezieniu nowej pracy
 
 

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia: Locum Comfort, Dla Bliskich, Spokojny Kredyt - praca, Bezpieczna Hipoteka, Pewne Pieniądze, Bezpieczna Karta, Plan B świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia: Na Podróż, świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. działające w koasekuracji. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia na życie: Opiekun Rodziny, Onkopolisa, Spokojny Kredyt-życie, Spokojny Kredyt-życie plus, [HLW] na życie Bezpieczna Hipoteka, Bezpieczny Limit świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych ubezpieczeń, w tym: Ogólne Warunki Ubezpieczenia określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz Dokumenty zawierające informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, które łącznie stanowią karty produktów, dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A. („Bank”) oraz na stronie internetowej santander.aviva.pl. Stan na 8.09.2018 r.


Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach ubezpieczeń: Pakiet Ubezpieczeń Finansowych, Pewne Pieniądze (dla kart płatniczych typu VIP), Bezpieczne Pieniądze Platinum, Podróżne Platinum, Podróżne Business, świadczona jest klientom Santander Bank Polska S.A. („Bank”) na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z Bankiem. Zasady ubezpieczenia, w tym objęcia ochroną ubezpieczeniową, rezygnacji, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela regulują odpowiednie Warunki Ubezpieczeń dostępne wraz z Kartą Produktu na stronie internetowej santander.aviva.pl oraz w oddziałach Banku. Stan na 8.09.2018 r.


Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczeń komunikacyjnych: obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), ubezpieczenie casco pojazdów lądowych - Program Serwis Santander (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego - Program Serwis Santander (NNW), ubezpieczenie Assistance „SOS” – Program Serwis Santander świadczona jest przez COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Szczegółowe informacje, w tym: Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz Wyciąg z ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, Informacja o produkcie ubezpieczeniowym, Karta Produktu określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela dostępne są na stronie internetowej: www.santander.pl.


Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia: Podróżne World świadczona jest klientom Santander Bank Polska S.A. przez Inter Partner Assistance Oddział w Polsce na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej przez Inter Partner Assistance Oddział w Polsce z Santander Bank Polska S.A. Zasady ubezpieczenia, w tym objęcia ochroną ubezpieczeniową, rezygnacji, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela regulują odpowiednie Warunki Ubezpieczeń dostępne wraz z Kartą Produktu na stronie internetowej www.santander.pl oraz w oddziałach Santander Bank Polska S.A.


Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia: Assistance Platinum świadczona jest klientom Santander Bank Polska S.A. na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej przez Europ Assistance S.A. z Santander Bank Polska S.A. Zasady ubezpieczenia, w tym objęcia ochroną ubezpieczeniową, rezygnacji, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela regulują odpowiednie Warunki Ubezpieczeń dostępne wraz z Kartą Produktu na stronie internetowej www.santander.pl oraz w oddziałach Santander Bank Polska S.A.


Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dla poszczególnych ubezpieczeń dostępna jest w oddziałach Banku oferujących ww. ubezpieczenia oraz w kanałach zdalnych, za pośrednictwem których klient nabywa dane ubezpieczenie. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w oddziałach Banku. Bank wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A jest agentem ubezpieczeniowym następujących zakładów ubezpieczeń: Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A., COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. "Informacja o Agencie ubezpieczeniowym"

 
 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm