Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Tutajdoladuj.pl

Kolejna edycja promocji doładowań Orange -możesz zyskać 20 zł za doładowanie telefonu w BZWBK24

To już trzecia edycja promocji „Bonus za doładowanie Orange”. Zarejestruj się przez formularz, doładuj telefon na łączną kwotę minimum 40 zł w BZWBK24.

 

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB

Jeśli chcesz mieć nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y na telefony komórkowe, a do tego pakiet GB przez okres 7 lub 31 dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat skorzystaj z promocji.

 

Promocja „20 LAT 20% ZNIŻKI” w Plusie

W ramach promocji możesz otrzymać kod umożliwiający zakup biletu na mecz Reprezentacji Polski w piłce siatkowej z 20% zniżką.

 

Najszybszy internet w Twoim mieście - Światłowód Orange

Niezawodne i stabilne połączenie to tylko niektóre z nieocenionych zalet nowoczesnej technologii światłowodowej. Wyjątkowo wysokie prędkości transmisji danych, jakie zapewnia światłowód, gwarantują komfort i przyjemność podczas korzystania z internetu.

 

Konkurs „Jesienna mobilizacja” w T-Mobile

Doładuj telefon w sieci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę (z dowolną taryfą) oraz T-Mobile Mix lub Heyah Mix (z dowolną taryfą) jednorazowo kwotą minimum 20 PLN, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 542 atrakcyjnych nagród!

 

Nielimitowane rozmowy i sms oraz darmowe 6GB internetu w Orange!

Jeśli chcesz mieć nielimitowane rozmowy na polskie telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y na polskie telefony komórkowe, a do tego darmowe 6 GB internetu, a wszystko to za jedyne 30 zł miesięcznie, przejdź do Orange Free na kartę i skorzystaj z promocji.

 

Rozmowy bez limitu w Orange YES

Doładuj telefon Orange w taryfie YES w usługach BZWBK24, włącz usługę „Rozmowy bez limitu do wszystkich” i skorzystaj z darmowych rozmów do wszystkich. Dostępne są 2 warianty usługi – rozmowy bez limitu przez 7 lub 31 dni.

 

0 zł za rozmowy lub SMS w Orange Yes!

Orange Yes to nowa taryfa na kartę, w której są darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange - tak długo jak aktywne jest konto na połączenia wychodzące, nawet jeśli masz 0 zł na koncie.

 

Skarbonka

Wzbogacisz się mimochodem. Włącz usługę Skarbonka, a dostaniesz bonus 5% ekstra za każde doładowanie konta w Orange poprzez bankowość elektroniczną lub bankomat.

 

Masz za staż w Orange!

Masz telefon na kartę w ORANGE? Skorzystaj z promocji "Masz za staż", możesz otrzymać nawet 30% więcej wartości doładowania. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

Promocja „5’te doładowanie gratis” w Plusie

Od 8 czerwca 2015r. trwa nowa promocja dla klientów Plusa na kartę. Wykonuj doładowania telefonu w usługach BZWBK24, a co 5 doładowanie otrzymasz gratis!

 

Promocja Lycamobile - „Zero opłat roamingowych”

Chcesz cieszyć się swobodą darmowych rozmów roamingowych? Za granicą też możesz poczuć się jak w domu!

 

2x więcej GB w Plus Internet na Kartę

Od 4 lutego 2015 roku trwa nowa promocja dla wszystkich klientów taryfy Nowy Plus Internet na Kartę. Promocja polega na podwojeniu dodatkowego pakietu danych za doładowanie telefonu w BZWBK24 kwotą już od 30 zł. Im większa kwota doładowania tym większy bonus.

 

Plush Mix

Od 20 października macie możliwość skorzystania z nowej oferty Plush Mix, w której otrzymujecie nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, a także internetowe pakiety danych. W ofercie dostępne są również smartfony już od 1 zł. Dodatkowo dostęp do mobilnych serwisów Facebook i Instagram jest całkowicie bezpłatny.

 

Nowa taryfa w T-MOBILE na kartę! Korzystaj z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie!

Z nową taryfą Frii w T-Mobile na kartę korzystasz z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie! Doładowujesz swoje konto w banku BZ WBK i masz możliwość korzystania z rozmów, SMS-ów, Internetu za 0 zł.

 

Absolutna nowość w Heyah! Doładuj konto w BZWBK i korzystaj z Dniówek!

Doładuj swoje konto w Heyah poprzez usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl i korzystaj z Dniówek bez ograniczeń. Teraz w Heyah na kartę płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień rozmów w Heyah i T-Mobile, SMS-ów do wszystkich sieci lub Internetu w telefonie. A jak nie korzystasz, to nie płacisz.

 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm