Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Certyfikat ISO 27001:2013

Mamy przyjemność poinformować, że Bank Zachodni WBK otrzymał certyfikat zgodności z normą ISO 27001:2013! Certyfikat uzyskany od niezależnej jednostki certyfikacyjnej potwierdza, że BZ WBK zarządza bezpieczeństwem informacji (w tym bezpieczeństwem teleinformatycznym, fizycznym oraz ciągłością działania) zgodnie z najlepszymi światowymi standardami i praktykami z tego zakresu.

 

Certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji daje Państwu pewność, że BZ WBK w sposób całkowicie kontrolowany, w oparciu o sprawdzone procedury i najlepsze standardy przechowuje i przetwarza Państwa dane osobiste oraz finansowe. Ponadto poddając się certyfikacji bank bierze na siebie obowiązek systematycznego wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań oraz procedur z dziedziny ochrony danych. Przestrzeganie obowiązków związanych z certyfikacją jest regularnie kontrolowane przez niezależne instytucje.


Certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji obejmuje:

  • zarządzanie bezpieczeństwem informacji w banku,
  • obsługę systemów internetowej bankowości elektronicznej BZWBK24 i iBiznes24,
  • obsługę autoryzacji i rozliczeń kart kredytowych,
  • personalizację kart płatniczych.

Skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem powierzanych danych jest nie tylko dobrą praktyką, ale również normą i obowiązkiem każdej organizacji. Dlatego też zakresem certyfikacji objęty został w Bank Zachodni WBK proces regulujący metodyki i mechanizmy zarządzania bezpieczeństwem informacji obowiązujące w całej naszej organizacji.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie naszych Klientów, zarówno usługami bankowości elektronicznej, jak też usługami kartowymi Bank Zachodni WBK certyfikował również te usługi. Certyfikat potwierdza, że są one realizowane zgodnie z najlepszymi praktykami w tej dziedzinie.

Zdobyty certyfikat jest już piątym przyznanym BZ WBK.

 

 

Zachowanie bezpieczeństwa powierzonych nam danych, jak również skuteczne zapewnienie ciągłości działania realizowanych procesów biznesowych ma dla nas znaczenie priorytetowe. Wierzymy, że potwierdzenie certyfikatem funkcjonującego w naszym banku Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji umocni zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście, wybierając nasze usługi.

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm