Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Nasza oferta

 

Jako część Grupy Santander, Biuro Rynków Kapitałowych (Corporate Finance) we współpracy z Santander Biuro Maklerskie świadczy usługi doradztwa, zarówno w kontekście lokalnym jak i międzynarodowym, z udziałem inwestorów i firm zagranicznych.

Doradzamy przedsiębiorstwom w procesie pozyskiwania kapitału niezbędnego na każdym etapie ich rozwoju, w tym:

  • kapitału akcyjnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.,
  • kapitału pochodzącego od inwestorów branżowych oraz finansowych typu fundusze Private Equity,
  • kapitału hybrydowego typu mezzanine lub na bazie instrumentów pochodnych kapitału akcyjnego.

Świadczymy usługi doradcze w transakcjach fuzji i przejęć (nabycia) oraz zbycia akcji lub udziałów przedsiębiorstw, zarówno na rynku prywatnym jak i publicznym, dla przedsiębiorstw o różnej skali działalności. Będąc częścią Santander Bank Polska S.A. jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć transakcje, począwszy od doradztwa finansowego i transakcyjnego oraz koordynacji prac innych doradców, przez aktywne poszukiwanie inwestorów lub celów akwizycyjnych oraz dialog z nimi, wsparcie w organizowaniu finansowania, aż po pośrednictwo w egzekucji transakcji.

 

Posiadamy zespół profesjonalistów specjalizujących się w doradztwie przy pierwotnych (IPO) i wtórnych (SPO) ofertach publicznych akcji oraz doradztwie przy sprzedaży pakietów akcji w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB).

Oferujemy doradztwo finansowe w transakcjach fuzji i przejęć. Zapewniamy kompleksową obsługę transakcyjną zarówno po stronie sprzedającego/przejmowanego (tzw. sell-side advisor) jak i kupującego/przejmującego (tzw. buy-side advisor) wraz z możliwością wsparcia w organizowaniu środków służących sfinansowaniu transakcji. We współpracy z Santander Biuro Maklerskie doradzamy w zakresie przygotowania i przeprowadzenia procesu przejęcia przedsiębiorstw w ramach transakcji realizowanych na publicznym i niepublicznym rynku papierów wartościowych, a także świadczymy usługi z zakresu doradztwa przy przeprowadzeniach wezwań na sprzedaż akcji i transakcji zawieranych poza rynkiem giełdowym.

Kontakt z doradcą

Centrum Obsługi Biznesu

(71) 393 8888

Biuro Prasowe

Konto Firmowe Godne Polecenia
Konto Firmowe Godne Polecenia

dla firm o niskich potrzebach transakcyjnych (z jednym rachunkiem walutowym bez opłaty za prowadzenie)

Załóż kontoKredyt MŚP Online dostępny 24H Kredyt MŚP Online dostępny 24H

decyzja kredytowa bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm