Proste zasady:

2,7%

dla kwoty od 0,01
do 20 000 zł

0,4%

dla nadwyżki
powyżej 20 000 zł

0

otwarcie i prowadzenie konta systematycznego

wpłacasz i wypłacasz nie tracąc odsetek

Promocyjne oprocentowanie podwyższone do 20 tys. w promocji „Konto systematyczne z bonusem” obowiązuje do 29 czerwca 2019 roku. Regulamin.

Jak włączyć Automatyczne oszczędzanie?

Musisz posiadać Konto Jakie Chcę lub konto VIP.

W usługach bankowości elektronicznej, w zakładce Pulpit, kliknij ikonę Automatyczne oszczędzanie.

Zadeklaruj kwotę, którą chcesz odkładać, minimum 20 zł.

Nie masz jeszcze Konta Jakie Chcę?

Otwórz konto i dopasuj je do swoich potrzeb.

Otwórz Konto Jakie Chcę

Nota prawna

Włączanie i wyłączanie funkcji Konta Jakie Chcę w usługach bankowości elektronicznej Santander internet dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Santander Bank Polska S.A. umowę bankowości elektronicznej Santander internet. Korzystanie z Automatycznego oszczędzania wymaga zawarcia umowy o Konto systematyczne. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. W ramach promocji „Konto systematyczne z bonusem 2” promocyjne, podwyższone oprocentowanie (zmienne) 2,70% w skali roku przysługuje dla salda do 20 000 zł na Koncie systematycznym ze spełnionym warunkiem Automatycznego oszczędzania na kwotę min. 20 zł zrealizowanym z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Promocja trwa do 29 czerwca 2019 r. Organizatorem ww promocji jest Santander Bank Polska S.A. z siedziba w Warszawie. Konto Jakie Chcę, Konto systematyczne i Konto VIP są rachunkami płatniczymi.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Stan na 15.03.2019 r.