Płatności w zasięgu kciuka

Zamień portfel na Apple Pay i płać za zakupy tak, jak chcesz. Dodaj do swojego urządzenia kartę Visa lub Mastercard i miej ją zawsze przy sobie. Wygodnie, bezpiecznie, pod ręką. Tak, jak lubisz.

Jak dodać kartę?

Dodanie karty do cyfrowego portfela Apple Pay może różnić się w zależności od urządzenia Apple.

Otwórz aplikację Wallet (jest już zainstalowana na Twoim urządzeniu), zeskanuj kartę Mastercard/Visa lub wpisz dane: imię, nazwisko, numer karty, data ważności, kod CVV2/CVC.
Zaakceptuj Regulamin korzystania z kart płatniczych Santander Bank Polska S.A. w ramach cyfrowego portfela Apple Pay.
Wpisz kod uwierzytelniający. Wyślemy Ci go smsem na ten sam numer, którego używasz do usługi 3D-Secure.
Gotowe. Teraz możesz płacić Apple Pay.

Sprawdź, co potrafi Apple Pay

Twój dzień z Apple Pay

Apple Pay zapłacisz praktycznie wszędzie, gdzie robisz codzienne i okazyjne zakupy:
w sklepie, internecie oraz w aplikacjach.

Zakupy bez portfela

Swój portfel masz zawsze przy sobie, wszędzie tam, gdzie zabierzesz ze sobą swoje urządzenie. Zbliż iPhone lub Apple Watch do terminala tak, jak zwykłą kartę, potwierdź transakcję i gotowe.

Sprawdź, jak płacić w sklepie.

Zakupowe Safari

Apple Pay to bezpieczeństwo i wygoda. Płatności w sklepach internetowych potwierdzasz swoim iPhonem, iPadem, MacBookiem lub Apple Watch w przeglądarce Safari.

Sprawdź, jak płacić w internecie.

Zakupy na wyciągnięcie kciuka

Zakupy w aplikacjach są jeszcze łatwiejsze. Dzięki Apple Pay swoją kartę masz na wyciągnięcie kciuka. Do płatności potrzebujesz iPhone, iPad lub Apple Watch. Klik i gotowe.

Sprawdź, jak płacić w aplikacji.

Wyraź siebie

Kto powiedział, że za zakupy musisz płacić tak, jak wszyscy? Płać jak Ci wygodnie, tym co masz pod ręką i z czego korzystasz na co dzień:

iPhone

iPad

Apple Watch

MacBook

Bezpieczeństwo

Apple Pay nigdy nie udostępnia sprzedawcy prawdziwego numeru Twojej karty. Aby chronić Twoje dane, podczas płatności wykorzystywany jest niepowtarzalny, wirtualny numer.

Apple Pay korzysta z wbudowanych funkcji zabezpieczeń w Twoim urządzeniu. Aby korzystać z Apple Pay, musisz ustawić kod dostępu, a transakcję potwierdzić za pomocą Touch ID lub Face ID.