Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Kredyt mieszkaniowy RRSO 4,28 %

 

 

 

Marża banku

Wysokość marży już od 1,69 p.p. zależna od kwoty kredytu, wartości nieruchomości oraz posiadania konta osobistego, na które wpływa wynagrodzenie lub inne dochody w wysokości minimum 2000 zł.

Możliwość sfinansowania

90% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie w przypadku kredytu mieszkaniowego

60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie w przypadku pożyczki hipotecznej

Raty:

równe lub malejące

Długi okres kredytowania:

  • do 30 lat w przypadku kredytu mieszkaniowego
  • do 20 lat w przypadku pożyczki hipotecznej

Waluta kredytu:

PLN

Oprocentowanie wg:

  • zmiennej stopy procentowej
  • stałej stopy procentowej w okresie pierwszych pięciu lat

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

Bezpieczeństwo

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, zwłaszcza w przypadku, kredytów hipotecznych. Jeśli chcesz o nie zadbać, możesz skorzystać z ubezpieczeń:

  • na życie Bezpieczna Hipoteka
  • od utraty pracy Bezpieczna Hipoteka
  • domu lub mieszkania Locum Comfort

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego w Santander Bank Polska S.A. (Bank) zabezpieczonego hipoteką wynosi 4,28% przy następujących założeniach: okres kredytowania 295 miesięcy (jednorazowa wypłata kredytu), całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 260 415 zł, całkowita kwota do zapłaty 417 336,36 zł, oprocentowanie zmienne 4,71% w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M: 1,72% oraz marża 2,99 p.p. (wskazana marża jest podwyższona o 1,00 p.p. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 1 miesiąca od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 156 921,36 zł (w tym: prowizja 4609,35 zł, odsetki 141 917,01 zł, ubezpieczenie nieruchomości Locum Comfort (przy założeniu, że klient skorzysta z oferty przedstawionej w Banku) 9726 zł za cały okres kredytowania – suma ubezpieczenia nieruchomości 432 268 zł, minimalny zakres ubezpieczenia obejmuje ryzyko pożaru i zalania, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, opłata sądowa za ustanowienie hipoteki 200 zł – przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości, opłata za weryfikację wartości nieruchomości 450 zł), usługi dodatkowe: opłata za prowadzenie konta osobistego/rachunku płatniczego dla Kredytobiorcy: 0 zł, 294 miesięczne raty równe (bez okresu karencji w spłacie) w wysokości 1378,99 zł, ostatnia rata 1368,47 zł, (wysokość raty w okresie stosowania podwyższonego oprocentowania 1528,82 zł). Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.09.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Konto osobiste to rachunek płatniczy. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidulanego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia Locum Comfort świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia Locum Comfort, określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej, dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i informacje dodatkowe, stanowiące łącznie kartę produktu, dostępne są w Santander Bank Polska S.A. oraz na stronie santander.aviva.pl. Santander Bank Polska S.A. (wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A) jest agentem ubezpieczeniowym Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Stan na 20.09.2018 r.

Zamów kontakt

Zamów kredyt

 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm