Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Konto oszczędnościowe w walutach obcych

Oszczędzaj swobodnie – w USD, EUR, GBP.

  • dostępne w walutach : USD, EUR, GBP
  • już po miesiącu możesz korzystać z zarobionych pieniędzy - jeśli zostawisz je na rachunku - powiększą one jego stan i także będą zarabiać dla Ciebie
  • sam ustalasz, ile i jak długo chcesz oszczędzać,
  • wpłacasz i wypłacasz pieniądze w dowolnym momencie nie tracąc odsetek - możesz to zrobić w oddziale z obsługą gotówkową lub za pomocą przelewu przez internet
  • aktywując usługi Santander online masz dostęp do konta przez internet, telefon, tablet
  • proste zasady:
    • 1 zł za prowadzenie miesięcznie
    • 0 zł za pierwszą określoną transakcję w miesiącu np. przelew Elixir (kolejne po 10 zł) – sprawdź szczegóły

Konto oszczędnościowe w walutach obcych

Waluta
EUR 0,10%
GBP 0,30%
USD 0,30%

Dla wszystkich kont osobistych, kont walutowych oraz kont oszczędnościowych
Stawki oprocentowania są zmienne i podawane w skali roku. Oprocentowanie promocyjne - łączna wartość oprocentowania uwzględniająca oprocentowanie wynikające z umowy rachunku („oprocentowanie standardowe”) oraz z promocji („oprocentowanie bonusowe”):

1) Oprocentowanie promocyjne Konta oszczędnościowego VIP dotyczy rachunku promocyjnego (wskazanego przez uczestnika promocji) w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji „Aktywność procentuje 5” (02.07.2018 do 30.07.2019). Przystępowanie do promocji do 31.05.2019 r. Oprocentowanie promocyjne na rachunku promocyjnym obowiązuje od 31.07.2018 r. do 30.07.2019 r.

2) Oprocentowanie promocyjne Konta Max oszczędnościowego to suma oprocentowania standardowego (zmienne) i Bonusu (stałe) dla Nowych środków. Naliczane jest wyłącznie dla Nowych środków od dnia przystąpienia do promocji do dnia 30.01.2019 r., zgodnie z regulaminem promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja V.” Nowe środki wyliczane są każdego dnia w oparciu o aktywa klienta w Banku zgodnie z ww. regulaminem. Stan bazowy z dnia 10.07.2018 r. Do promocji można przystąpić do dnia 31.12.2018 r.

*Automatyczne oszczędzanie dotyczy posiadaczy Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

** W okresie od 30.09.2018r do 29.06.2019 r. (Okres Trwania Promocji) Bank stosuje na rachunku Posiadacza będącego jednocześnie Uczestnikiem promocji „Konto systematyczne z bonusem 2” Promocyjne Oprocentowanie Podwyższone w wysokości 2,70% w skali roku (oprocentowanie zmienne), po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie promocji „Konto systematyczne z bonusem 2”. Promocyjne Oprocentowanie Podwyższone stosowane jest w miejsce Oprocentowania podwyższonego w Okresie Trwania Promocji. Po zakończeniu Okresu Trwania Promocji Posiadaczowi przysługuje Oprocentowanie standardowe lub Oprocentowanie podwyższone.

Kapitalizacja - dla kont osobistych oraz kont oszczędnościowych – miesięcznie na koniec miesiąca kalendarzowego, z wyjątkiem Konta Oszczędnościowego – Lokata Swobodna, dla którego kapitalizacja odsetek jest dzienna; dla Kont24 walutowych oraz rachunków a’vista w walutach obcych – rocznie na koniec roku kalendarzowego

Organizatorem ww. promocji jest Santander Bank Polska S.A.. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulaminy promocji dostępne są w placówkach banku oraz na stronie santander.pl. Stan na 1.08.2018 r.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm