Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Aktualności

Wspieramy Polską Ligę Rugby na Wózkach

Data publikacji: 16.11.2017 r.

Bank Zachodni WBK był partnerem tegorocznych rozgrywek Polskiej Ligi Rugby na Wózkach 2017. 12 listopada w Warszawie odbył się finał – Turniej Pucharowy o miano „Mistrza Polski 2017”. Wydarzeniu towarzyszyła kampania społeczna „Ty widzisz tylko wózek”, która miała uświadomić odbiorcom, że niepełnosprawność nie stanowi przeszkody w osiąganiu sportowych sukcesów.
fot. Karol Malec

 

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto w Suwałkach

Data publikacji: 16.11.2017 r.

149 zdjęć dokumentalnych, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z Karoliną Jonderko, dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już piątku, 17 listopada w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 

Bank Zachodni WBK partnerem Startup Weekend Wrocław

Data publikacji: 16.11.2017 r.

Już w ten weekend, 17-19 listopada, odbędzie się piąta edycja Startup Weekend Wrocław, wydarzenia, którego celem jest wspieranie lokalnego środowiska młodych, przedsiębiorczych ludzi. To właśnie dla nich zaplanowano aż 54 godziny intensywnych warsztatów opartych o mentoring twarzą w twarz z najlepszymi specjalistami z branży technologicznej. Złotym partnerem wydarzenia jest Bank Zachodni WBK.

 

Bank Zachodni WBK mecenasem wystawy w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

Data publikacji: 10.11.2017 r.

Od 31 października we wrocławskiej galerii narodowej można zobaczyć wystawę „Moda na Cranacha”. Ta wyjątkowa ekspozycja, obejmująca dzieła doby Reformacji we Wrocławiu oraz na Śląsku, została przygotowana z okazji 500-lecia upublicznienia przez Marcina Lutra 95 tez w Wittenberdze. Jej mecenasem jest Bank Zachodni WBK.

 

Bank Zachodni WBK mecenasem Rubinstein Piano Festival

Data publikacji: 12.10.2017 r.

Od 16 do 21 października br. w Łodzi odbędzie się jubileuszowy V Rubinstein Piano Festival – Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Artura Rubinsteina. Melomani będą mogli wziąć udział w jedenastu koncertach, pięciu wystawach tematycznych związanych z Arturem Rubinsteinem, kursach mistrzowskich czy seminariach. Mecenasem tegorocznej edycji wydarzenia jest Bank Zachodni WBK

 

Wystartowała Akademia Santander Orchestra

Data publikacji: 02.10.2017 r.

30 września br. odbyło się pierwsze spotkanie tegorocznej edycji Akademii Santander Orchestra. Uczestnicy projektu na pierwszych zajęciach zgłębiali tajniki savoir-vivre, a już w kolejnym tygodniu dowiedzą się, jak rozwijać swoją karierę za pomocą social media i poznają szczegóły prawa autorskiego. Akademia Santander Orchestra potrwa do połowy grudnia. Poza wykładami, na młodych muzyków czekają zajęcia masterclass z udziałem wybitnych polskich tutorów.

 

Bank Zachodni WBK razem z WORD Warszawa promuje bezpieczeństwo na polskich drogach

Data publikacji: 07.09.2017 r.

W ubiegłym roku ponad 25 tysięcy osób odebrało w Warszawie uprawnienia do kierowania samochodem osobowym. Kształcenie młodych kierowców nie powinno jednak kończyć się na zdaniu egzaminu państwowego - przed nimi jeszcze wiele nauki i nabywania doświadczenia. W tym celu Bank Zachodni WBK podjął współpracę z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie, aby w ramach projektu „Jak Jeździsz” w placówkach WORD promować odpowiedzialne zachowania za kierownicą oraz kulturalną jazdę.

 

Rusza 3. edycja Santander Orchestra w nowej formule

Data publikacji: 24.08.2017 r.

Do 15 września br. trwają zapisy na Akademię Santander Orchestra. Młodzi muzycy, którzy zakwalifikują się do projektu, wezmą udział nie tylko w warsztatach masterclass, prowadzonych przez wybitnych muzyków orkiestrowych, ale także w wykładach dotyczących takich zagadnień jak prawo autorskie czy social media. Zajęcia potrwają do grudnia br. i będą odbywać się w Centrum Relacyjnym Banku Zachodniego WBK.

 

Santander Orchestra

Data publikacji: 30.11.2015 r.

Santander Orchestra to pierwsza edycja unikatowego projektu kulturalnego skierowanego do młodych muzyków, studentów uczelni artystycznych. Już na przełomie listopada i grudnia orkiestra wyruszy w tournée pod batutą światowej sławy dyrygentów, Johna Axelroda i Maestro Krzysztofa Pendereckiego.

 

EKONOMIKSY – NARYSUJ KOMIKS O TEMATYCE EKONOMICZNEJ I WYGRAJ 5 TYS. ZŁ!

Data publikacji: 27.04.2015 r.

Już po raz siódmy Forum Obywatelskiego Rozwoju i Bank Zachodni WBK zapraszają twórców komiksów do udziału w konkursie na prace o tematyce ekonomicznej. Najlepsze z nich zostaną wydane w specjalnym albumie, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne.

 

11. edycja konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto rozstrzygnięta!

Data publikacji: 23.04.2015 r.

Laureatką nagrody głównej „Zdjęcie Roku” tegorocznego konkursu BZ WBK Press Foto została Agata Grzybowska, która pokazała wyczerpanych walkami demonstrantów pod barykadą na ul. Instytuckiej podczas „Czarnego czwartku” w Kijowie. Łącznie nagrodzono 32 polskich zawodowych fotoreporterów.

 

Komiksy i scenariusze lekcji VI edycji Konkursu na komiks ekonomiczny już dostępne!

Data publikacji: 12.03.2014 r.

Czy inwestycje publiczne to inwestycje „pod publiczkę”? Jakie korzyści płyną z wolnego handlu? Kto dopłaca do niewydajnych kopalń? Jak odpowiedzialnie się zadłużać? – to wybrane tematy lekcji, jakie poprowadzą nauczyciele w polskich szkołach w 2015 r. w oparciu o nowe scenariusze przygotowane przez trenerów edukacji ekonomicznej we współpracy z ekonomistami Forum Obywatelskiego Rozwoju. Scenariusze powstały na bazie komiksów, które zwyciężyły w VI edycji konkursu organizowanego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju i Bank Zachodni WBK.

 

Bank Zachodni WBK Sponsorem i fundatorem nagród w konkursie programistycznym Marathon24

Data publikacji: 29.08.2014 r.

Bank Zachodni WBK został Sponsorem Długodystansowym II edycji międzynarodowego zespołowego konkursu programistycznego Marathon24. Bank jest też fundatorem nagród dla finalistów o łącznej wartości 30 000 zł. W konkursie wezmą udział najlepsi programiści z Polski i z zagranicy.

 

Ekonomia obrazkowa - narysuj komiks o tematyce ekonomicznej i wygraj 5 tys. zł!

Data publikacji: 21.08.2014 r.

Trwa kolejna edycja projektu edukacji ekonomicznej, stworzonego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK.

 

Edukacja ekonomiczna w obrazkach

Data publikacji: 22.04.2014 r.

Czy sektor publiczny jest bardziej efektywny od prywatnego? Czy państwo opiekuńcze wypiera dobroczynność? Jakie są minusy płacy minimalnej? Kto płaci za przywileje wybranych grup zawodowych? – to wybrane tematy lekcji, jakie poprowadzą nauczyciele w polskich szkołach w 2014 roku w oparciu o nowe scenariusze, przygotowane przez trenerów edukacji ekonomicznej we współpracy z ekonomistami Forum Obywatelskiego Rozwoju. Scenariusze powstały na bazie komiksów, które zwyciężyły w V edycji konkursu zorganizowanego przez FOR i Bank Zachodni WBK. Honorowy Patronat nad projektem objęła Minister Edukacji Narodowej.

 

Bank Zachodni WBK Partnerem Plebiscytu „Ludzie Wolności”

Data publikacji: 16.04.2014 r.

Bank Zachodni WBK jest Partnerem plebiscytu „Ludzie Wolności” organizowanym przez Telewizję TVN i „Gazetę Wyborczą” z okazji 25-lecia odrodzenia wolnej Polski. Plebiscyt ma wyłonić tych bohaterów, którzy są dla Polaków symbolem niepodległości, rozwoju, demokracji. Kandydatury można zgłaszać na stronie: ludziewolnosci.pl do 25 kwietnia 2014 r. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

 

Weź udział w konkursie „Zainwestuj w Akademię EFC” i zostań członkiem Akademii EFC!

Data publikacji: 15.04.2014 r.

Gdańska Akademia Bankowa oraz Bank Zachodni WBK organizują Akademię EFC - inicjatywę w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego, skierowaną do ludzi młodych. Bank jest Mecenasem tego przedsięwzięcia. Szukamy ambitnych, przedsiębiorczych studentów i absolwentów, którzy chcą więcej, m.in po to, aby włączyć ich głos do debaty Europejskiego Kongresu Finansowego.

 

Bank Zachodni WBK partnerem konferencji „Innowacyjne metody nauczania ekonomii w szkołach”

Data publikacji: 11.04.2014 r.

Bank Zachodni WBK jest partnerem konferencji pt. „Innowacyjne metody nauczania ekonomii w szkołach”, adresowanej do nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie i ekonomii w praktyce, która odbędzie się 11 kwietnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Polna przy ul. Polnej 7a w Warszawie. Wydarzenie to jest częścią projektu edukacyjnego pt. „Komiksy Ekonomiczne”, realizowanego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK od 2008 r.

 

10. jubileuszowa edycja konkursu BZ WBK Press Foto 2014 rozstrzygnięta!

Data publikacji: 03.04.2014 r.

Już po raz dziesiąty wyłoniono zwycięzców konkursu BZ WBK Press Foto adresowanego do polskich zawodowych fotoreporterów. Spośród ponad 6 tysięcy zakwalifikowanych do konkursu zdjęć przesłanych przez 367 fotografów, nagrodzono i wyróżniono 41 prac – zdjęć pojedynczych i fotoreportaży, łącznie 172 fotografie. Przyznano pięć nagród specjalnych – za Zdjęcie Dekady, za Zdjęcie Roku, Nagrodę Banku Zachodniego WBK, Nagrodę Rzeczpospolitej oraz po raz pierwszy w historii konkursu – Wyróżnienie Banku Zachodniego WBK.

 

Bank Zachodni WBK Mecenasem IV Międzynarodowego Festiwalu HUMANDOC

Data publikacji: 28.11.2013r.

Festiwal HUMANDOC to kino dokumentalne na najwyższym światowym poziomie ukazujące pogłębiony obraz świata, zmian społecznych i kulturowych, największych wyzwań współczesności i globalnych współzależności. Bank Zachodni WBK jest Mecenasem tegorocznej edycji Festiwalu, która realizowana jest w tym roku równolegle w trzech miastach.

 

Bank Zachodni WBK wsparł kolejny projekt z cyklu „5 zmysłów” – „5 ZMYSŁÓW eMOTION”

Data publikacji: 21.11.2013r.

22 listopada na deskach Auli Artis przy Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa odbędzie się finał trwającego od ponad dwóch miesięcy projektu "5 zmysłów eMOTION" – spektakl z udziałem osób niepełnosprawnych. Bank Zachodni WBK jest głównym mecenasem tego projektu.

 

Ekonomia obrazkowa – stwórz historyjkę i wygraj nagrodę!

Data publikacji: 09.08.2013r.

Ruszyła kolejna edycja projektu edukacji ekonomicznej, stworzonego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK.

 

9. edycja BZ WBK Press Foto rozstrzygnięta

Data publikacji: 20.03.2013r.

Jury w składzie: Anna Brzezińska-Skarżyńska, Kinga Kenig, Waldemar Kompała oraz Janusz Rosikoń, pod przewodnictwem znanego czeskiego fotoreportera Petra Joska związanego z Agencją Reuters, wyłoniło zwycięzców 9. edycji konkursu BZ WBK Press Foto dla zawodowych fotografów.

 

Od Cranacha do Picassa. Kolekcja Santander

Data publikacji: 12.03.2013r.

Prace najważniejszych malarzy hiszpańskich i artystów współpracujących z dworem hiszpańskim można będzie zobaczyć na tej wystawie. Wśród prezentowanych obrazów znajdą się prace m.in. Cranacha Starszego, El Greco, Zurbarána, Van Dycka, Rubensa, Tintoretta, Picassa i Miró.

 

1863. Gra o niepodległość

Data publikacji: 25.01.2013r.

Bank Zachodni WBK mecenasem interaktywnej wystawy Muzeum Historii Polski zorganizowanej z okazji 150. rocznicy wybuchu powstania styczniowego, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

 

9. edycja BZ WBK Press Foto

Data publikacji: 21.01.2013r.

Wystartowała 9. edycja konkursu fotograficznego BZ WBK Press Foto organizowanego przez Bank Zachodni WBK i dziennik Rzeczpospolita. Na autora Zdjęcia Roku czeka nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych. Dodatkowo Bank Zachodni WBK i dziennik Rzeczpospolita przyznają nagrody specjalne w wysokości 10 tysięcy złotych każda. Poza tym zdjęcia będą nagradzane w ośmiu kategoriach - jako zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże. Fotografie wykonane między 1 stycznia a 31 grudnia 2012 roku mogą być zgłaszane na konkurs przez zawodowych fotoreporterów. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 17 lutego br.

 

Trzeci charytatywny Bal z Sercem

Data publikacji: 17.01.2013r.

W sobotę 19 stycznia 2013 roku, o godzinie 19.00 w Hotelu Hilton Gdańsk po raz kolejny, trzeci już, Fundacja Hospicyjna organizuje bal charytatywny, "Bal z Sercem". Tym razem będzie on miał charakter hiszpańskiej fiesty. !Que viva Espana! Goście bawić się będą w gorących rytmach flamenco, przy dźwiękach gitar i kastanietów, szampańsko, z fantazją i do rana, ale… i z myślą o innych. Bal ma pomóc w pozyskaniu środków na działalność Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, które w 2013 roku obchodzić będzie jubileusz 30-lecia powstania mówi Alicja Stolarczyk Prezes Fundacji Hospicyjnej.

 

Bank Zachodni WBK sponsorem strategicznym wystawy „Dialog Mistrzów: Callot – Goya – Tiepolo”

Data publikacji: 03.12.2012r.

1 grudnia w Muzeum Narodowym w Gdańsku została otwarta wystawa „Dialog Mistrzów: Callot – Goya – Tiepolo”, poświęcona twórczości trzech wielkich artystów. Graficzne arcydzieła z trzech różnych epok, odwiedzający będą mogli podziwiać do 28 lutego 2013 roku. Wystawa została objęta honorowym patronatem m.in. przez Kancelarię Prezesa rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce oraz Prezydenta Miasta Gdańsk.

 

Ktoś to wygra – na bank!

Data publikacji: 09.11.2012r.

Stowarzyszenie Edukacji Ekonomicznej i Obywatelskiej S, Biuro Informacji Kredytowej S. A., oraz Bank Zachodni WBK zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z całego kraju, do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Bankach dotyczącej Płatności bezgotówkowych.

 

Świętuj odzyskanie niepodległości z Muzeum Historii Polski i Bankiem Zachodnim WBK

Data publikacji: 08.11.2012r.

Z okazji Święta Niepodległości – 11 listopada Muzeum Historii Polski kolejny raz organizuje imprezę miejską: VII Przystanek Niepodległość. W ramach niej zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w grze miejskiej: „Warszawa przed powstaniem styczniowym”.

 

Konferencja Warsaw Model United Nations

Data publikacji: 26.10.2012r.

Konferencja Warsaw Model United Nations, realizowana przez Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce we współpracy z uczniami II L.O. im. Stefana Batorego, to już VI edycja warszawskiej symulacji obrad w znanym na całym świecie formacie Model UN. Odbywa się w dniach 25-27 października w Zamku Królewskim w Warszawie oraz w budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Bank Zachodni WBK.

 

Festiwal Nauki w Warszawie rozpoczyna swoją XVI edycję

Data publikacji: 20.09.2012r.

21 września wraz z pierwszym wykładem „W poszukiwaniu nowej Ziemi” otwarty zostanie XVI Festiwal Nauki w Warszawie. Przez 10 dni podczas Festiwalu odbędzie się ponad 900 ciekawych spotkań z zakresu nauk ścisłych, społecznych, humanistycznych i technicznych na terenie całej Warszawy i okolic.

 

Znamy zwycięzców konkursu Forum Obywatelskiego Rozwoju i Banku Zachodniego WBK

Data publikacji: 17.09.2012r.

W sobotę 15 września br. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na komiks i animacje ekonomiczne, organizowanym już po raz czwarty przez Forum Obywatelskiego Rozwoju w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK. Autorami najlepszego komiksu okazali się Michał Chojnacki i Jakub Grochola („Sajgonki z ryżem”), w kategorii animacje zwyciężyła Aleksandra Dyktyńska („Czy Polska jest zieloną wyspą?”).

 

Poznaj historię Warszawy – „Twoja Klisza z Powstania”

Data publikacji: 2.08.2012r.

Bank Zachodni WBK wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszają na 6. edycję fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Wydarzenie odbędzie się 4 sierpnia w ramach obchodów 68. rocznicy wybuchy Powstania Warszawskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału oraz zarejestrowania się na stronie www.klisza.1944.pl

 

Europejska gospodarka w 2020 roku – przystąp do konkursu

Data publikacji: 18.07.2012r.

Jaka wizja gospodarki europejskiej ziści się w kolejnych latach? Czy wspólna waluta Euro przetrwa? W jakim kierunku będzie rozwijać się Polska? Każdy może zaproponować swoje odpowiedzi na te i inne pytania w ramach konkursu „Europejski ład gospodarczy w 2020 roku” organizowanego przez Instytut Sobieskiego w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK. Na prace organizatorzy czekają do 17 września.

 

Brave Festiwal we Wrocławiu – tegoroczne wtajemniczenia kobiet

Data publikacji: 09.07.2012r.

Przez ostatni tydzień w wielu miejscach Wrocławia można było podziwiać prastare tradycje i obrzędy z najdalszych zakątków świata, które nieskażone współczesnością przetrwały do dziś. W tym roku na Brave Festival w roli głównej wystąpiły kobiety – przedstawicielki rdzennych kultur, wtajemniczające widzów w rytuały zawieszone na skraju zapomnienia. Podczas sześciu festiwalowych dni na wrocławskich scenach wystąpiło ponad 230 artystów z dwudziestu krajów, w tym ponad setka dzieci biorących udział w edukacyjnym programie Brave Kids. Na większości spektakli sale po brzegi wypełnione były widzami, a na kilka z nich bilety zostały wyprzedane jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu.

 

Ekonomia obrazkowa – stwórz historyjkę i wygraj nagrodę!

Data publikacji: 11.06.2012r.

Rusza kolejna edycja projektu edukacji ekonomicznej stworzonego przez Forum Obywatelskiego Rozwoju w partnerstwie z Bankiem Zachodnim WBK.

Już po raz czwarty Forum Obywatelskiego Rozwoju i Bank Zachodni WBK zapraszają twórców komiksów i animacji do udziału w konkursie na prace o tematyce ekonomicznej. Najlepsze z nich zostaną wydane w specjalnym albumie, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne. Termin zgłoszeń upływa 6 sierpnia 2012 r.

 

Bank Zachodni WBK Partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie

Data publikacji: 22.05.2012r.

Bank Zachodni WBK po raz drugi został Partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie, 23-25 maja 2012. Europejski Kongres Finansowy to debaty środowiska biznesu, nauki i polityki, których celem jest nie tylko identyfikacja najbardziej aktualnych wyzwań pojawiających się przed współczesną gospodarką, ale również propozycje ich rozwiązania. Udział w Europejskim Kongresie Finansowym to udział w debatach o przyszłości bezpieczeństwa i stabilności Unii Europejskiej.

 

Bank Zachodni WBK partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC – European Economic Congress) w Katowicach

Data publikacji: 11.05.2012r.

W dniach 14-16 maja 2012 w Katowicach odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy. To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej; trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z działem osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii, gości z Polski i z zagranicy.

 

Pod wspólnym niebem

Data publikacji: 27.04.2012r.

Już od 3 maja będzie można oglądać multimedialną wystawę Muzeum Historii Polski zatytułowaną POD WSPÓLNYM NIEBEM - RZECZPOSPOLITA WIELU NARODÓW, WYZNAŃ, KULTUR (XVI-XVIII w.)

 

BZ WBK Press Foto 2012 ruszyło w Polskę

Data publikacji: 20.04.2012r.

Znane są już miejscowości, w których zostaną zorganizowane wystawy pokonkursowe prezentujące najlepsze polskie fotografie prasowe nagrodzone w ósmej edycji konkursu BZ WBK Press Foto. Lista obejmuje 21 lokalizacji w całym kraju. W siedmiu z nich zostaną także zorganizowane warsztaty fotograficzne dla młodzieży BZ WBK Press Foto Junior.

 

Bank Zachodni WBK Sponsorem Głównym tegorocznego Motor Show w Poznaniu

Data publikacji: 29.03.2012r.

W dniach 13-15 kwietnia br. w Poznaniu odbędą się największe polskie targi motoryzacyjne – Motor Show. Wszystkich miłośników samochodów i nowoczesnego designu zaprasza sponsor główny wydarzenia, Bank Zachodni WBK, który „cztery kółka” finansuje w ramach kredytu i leasingu.

 
 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm