Infolinia: 1 9999

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji "Kredyt gotówkowy do 4 tys. zł bez prowizji", z której można skorzystać do 31.08.2017 r., dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl. Infolinia 1 9999 - opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 16.05.2017 r.

Usługa dostępna wyłącznie dla osób fizycznych posiadających rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie. Notowania z giełd zagranicznych w czasie rzeczywistym są bezpłatne dla osób, które w poprzednim miesiącu wykonało obrót na rynkach zagranicznych o równowartości co najmniej 150 tys. zł. Wartość obrotu przeliczana jest po średnim kursie danej waluty ogłaszanym przez Santander Bank Polska S.A. w ostatnim dniu weryfikacji obrotu.

Odkryj płatności mobilne Fitbit. Swój portfel noś w zegarku. Produkty banku w zasięgu ręki. Sprawdź zakładkę Oferta Banku i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Polecane

Alerty24 Alerty24 Alerty24
Alerty24

To wygodne automatyczne powiadomienia o zmianach na wszystkich Twoich rachunkach

Odbierz 200 zł za konto z wynagrodzeniem Odbierz 200 zł za konto z wynagrodzeniem Odbierz 200 zł za konto z wynagrodzeniem
Ekstra gotówka zawsze pod ręką! Ekstra gotówka zawsze pod ręką! Ekstra gotówka zawsze pod ręką!
Ekstra gotówka zawsze pod ręką!

Gdy pilnie potrzebujesz pieniędzy na koncie - złóż wniosek o kredyt w rachunku płatniczym w Santander internet lub Santander mobile. (RRSO: 10,36%)

Wiadomości

Odkryj zalety płatności mobilnych

Na zakupy bez portfela? To możliwe z aplikacją Santander mobile! Już dzisiaj możesz w prosty sposób zacząć płacić zbliżeniowo telefonem, przekonaj się jakie to proste.

Ubezpieczenie domu

Ubezpiecz wygodnie dom lub mieszkanie w Santander internet. Zapłać tylko za to, czego potrzebujesz.

Fitbit Pay

Już dostępny w Polsce! Wypróbuj mobilne płatności Fitbit Pay i swój portfel noś w zegarku.

Komunikaty